Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Ümraniye Sineklik

1.792
Ümraniye Sineklik

Ümraniye Sineklik İstanbul’un tüm ilçelerindeki ev ve iş yerlerine sineklik hizmeti veren Sivrisan Sineklik Sistemleri olarak, plise, stor, sürmeli ve evcil hayvanların kaçmasını önleyen sineklik modelleri üzerinde sineklik imalatı ve toptan satışını gerçekleştiren firmayız. Uygun maliyet, hızlı teslimat, güvenilir imalat olarak kalitemizi Ümraniye ilçesinde uzun süredir sürdürmekteyiz.

Amacımız; genellikle yazları evlere girip insanları rahatsız eden sinek ve arı gibi hayvanlardan korunmak amacıyla ev ve iş yerlerine sineklik takma hizmeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımız garanti altında olup uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Ümraniye çevresinde, her mahalle ve sokağa hizmet götürme peşindeyiz.

Ümraniye Sineklik

Geniş görüşlülük olarak kaliteli sineklik, uygun ekonomik çözümler ve sonuç odaklı çalıştığımızdan dolayı;  Ümraniye’deki müşterilerimizin sineklik tercihinde ilk sırada bulunmaktayız. Tüm ürünlerimiz ayrıca sessiz çalışmaktadır. Genel olarak çalışma stratejimiz şu şekildedir;

  • Müşteri 7 gün 24 saat dilediği zaman arar ve randevu talep eder
  • Oluşturulan uygun randevu sonrasında uzman ekiple birlikte müşterinin istediği yere gidilir
  • Ölçümler yapılır ve müşteriyi yormayacak bir fiyat çıkartılır
  • Müşteri kabul ederse hemen işe başlanır ve kısa sürede teslim edilir

Sineklik modelleri nelerdir?

Ümraniye çevresinde her sokağa hizmet götüren ekibimiz, her türlü sineklik ihtiyacına da karşılık vermektedir. Tüm sineklik modelleri kilitli bir şekilde çalışmaktadır. Bu yüzden güvenlidir. Genel olarak halk dilinde bilinen ve işlerini yaptığımız sineklik türleri şu şekildedir:

  • Plise modeli; normal, yatay ve duble şeklindedir. Ümraniye civarında en çok tercih edilen sinek savar modeli olarak kullanılmaktadır.
  • Sürme sineklik; kapı ve camlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kullanımı da oldukça kolay bir üründür.
  • İçe açılır modeli: Cam ve kapılarda tercih edilen açmalı bir sineklik türüdür.
  • Kedi sinekliği: Genel olarak evcil hayvanların dışarıya çıkmaması için kurulan bir sistemdir. Çelikten oluştuğundan dolayı kedi ve köpeklerin aşması imkansızdır.
  • Stor sineklik: Kullanımı oldukça kolay bir üründür. Uygun renk tasarımlı olduğundan seçilen bir üründür.

Sineklik modelleri imalatı

Sineklik modellerini firma olarak kendimiz üretmekteyiz. Bu yüzden, fiyat çubuğunu oldukça alt seviyede tutuyoruz. Kendimiz ürettiğimiz için yaptığımız tüm işlere güvenmekteyiz. Firma olarak her zaman müşteri odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin isteklerine göre sineklik modelleri üretiyoruz. İstanbul’un başta Ümraniye olmak üzere tüm ilçelerine hizmet ve isteğe göre sineklik götürmekteyiz.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Dikey Plise Sineklik  Buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac