Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Van Sineklik

1.601
Van Sineklik

Van Sineklik Sağlıklı solunum, sağlıklı hava ve sağlıklı yaşam alanları için evlerin sürekli olarak havalandırılması oldukça önemlidir. Çünkü havalandırılma yapılmayan evler kötü kokuların, kötü havanın ve bakterilerin oluşmasına neden olur. Bu havanın sürekli olarak solunması ise sağlıksal olarak kişilere oldukça zarar verir. Özellikle, bebekli ve çocuklu evlerin sık sık havalandırılması bir zorunluluktur. Fakat bu havalandırma işlemleri sırasında, evlerin içine toz ve böcek dolabilir.  firması bu noktada müşterilerine hizmet vermektedir. Çünkü Van sineklik firması, yaşam alanlarını tozdan, böcekten koruyan sineklikler üretmekte ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir

Van Sineklik

Sineklikler, tozdan ve böcekten korunmanın yanı sıra güneş ışınlarının yaşam alanı içeri dolmasına, bu alanlardaki ısının artmasına da engel olur. Bu nedenle de firması ürünleri sıklıkla müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Sineklikler, farklı çeşitlerde üretilmektedir. Bu çeşitler; stor sineklik, sürgü sineklik, akordeon sineklik ve menteşeli sinekliklerdir. Bu sinekliklerin hepsi,  firması tarafından üretilip kapı ve pencerelere uygulanmaktadır. Bu sineklik çeşitleri içinde yer alan menteşe sineklik, evlerde en çok kullanılan sineklik türüdür çünkü kullanımının yanı sıra yıkanması ve temizlenmesi de kolaydır. Dışarı doğru açıldıkları için, yaşam alanı içerisinde bir yer kaplaması durumu söz konusu değildir.

Günümüzde plise sineklikler ve stor sineklikler modern görünümlü evlerde tercih edilmektedir. Bu sineklikler modern görünümlü olmanın yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Stor sineklikler, tıpkı bir stor perde gibi aşağıdan yukarıya doğru açılırken, plise yani akordeon sineklikler yana doğru katlanarak açılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac