Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Yatay Plise Sineklik

Yatay Plise Sineklik

Yatay plise sineklik evlerinizde oldukça şık ve yaz aylarında oldukça rahatlık sağlayabilmektedir. Cam balkon, pvc, alüminyum, ahşap ve benzeri gibi her türlü doğrama sistemlerine uygulanabilmektedir. Dekoratif görünümü ve kolay kurulum ve kolay kullanım sağlamaktadır. Yatay plise sineklik alt eşik sistemi ile rahat hareket etme özelliği taşımaktadır. Kullanılışı oldukça basit olup eliniz ile ittirmeniz yeterli olacaktır. Yatay plise sinekliklerin çoklu renk seçenekleri mevcuttur.

Yatay plise sineklikler polyester özelliği ile güneşe dayanıklı olup suya ve güneşe dayanıklıdır. Bu sayede sürekli sineklik değişimine gerek duymaz ve maddi anlamda evinize katkı sağlamaktadır. Dikey plise sinekliklerin alt panellerinde rüzgâr stopları vardır. Bu rüzgâr stopları aynı zamanda güvenlik işlevi görerek, hem de fitilin tülden çıkmasını engellemektedir.

 

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Yatay Plise Sineklik

Kötü hava şartlarında itmeden, çekilmeden, etkilenmez ve kullanımda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yatay plise sineklikler sayesinde evinizi hem karasinek, sivrisinek hem de haşerelerden korumanız mümkündür. Kapalı profil sistemi özelliği ile evinizi toz ve kirlerden korumaktadır. Yatay plise sinekliklerin hem boyu hem de eni istenilen ölçüde kesilip ayarlanması yapılabilmektedir. Manuel olarak kullanılmakta ve yatay plise sineklikte yay kullanılmamaktadır.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz


Sineklik Plise Sineklik Fiyatları

Yaz ayları birçoğumuzun kapıları ve pencerelerinin açık olduğu aylardır. Oldukça sıcak ve boğucu geçen yaz aylarında kapı ve pencerelerinizi kapatmak istemiyor ve yaz aylarının tadını çıkarmak istiyorsanız, işe sineklik fiyatlarını öğrenmekten başlayabilirsiniz. Sineklik sistemi oldukça basit ve kolay görünse de, birçok olayda ve durumda kurtarıcı özelliğe sahiptir. Gece ya da gündüz herhangi bir durumda sinekler tarafından rahatsız edilebilirsiniz. Sineklik sistemleri, sizin rahatınıza ve evinizin uygunluğuna göre tasarlanabilmektedir. Bundan dolayı özellikle kapılarınıza uygun sineklik tercih etmeniz gerekir. Kapılar sıklıkla kullanıldığı için, sineklik sisteminin doğru bir şekilde kurulması oldukça önemlidir. Aynı zamanda sineklik fiyatları belirlenirken kapı ve pencere sayınızın önemi büyüktür.

Evinize dahil olan ne kadar pencere ve ne kadar kapı varsa fiyata dahil olacağından, fiyatta artış olabilir. Ayrıca sineklik takıldıktan sonra evin içerisine girebilecek tehlikelerin önüne geçilmiş olur. Sinekliğin en önemli özelliğinden birisi ise, hava giriş-çıkışını sağlarken bu tarz tehlikelerin önüne geçmesidir. Uçan ve yürüyen böceklerin ev içerisine girmesini engelleyen sinekliğin fiyatının belirlenmesinde modelin ve renginde etkisi vardır. Şimdiye kadar birçok önlem alıp sineklerden ya da böceklerden kurtulamadıysanız, sineklik taktırmamışsınız demektir.

Ürün Videoları

Bu sayede uzun yıllar sonucunda bozulmadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Uzun yıllar boyunca eviniz de yatay plise sinekliği kullanabilir ve yaz aylarında haşere, sinek, sivrisineklerden kurtularak oldukça rahat günler geçirebilirsiniz. Eviniz de estetik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yatay plis sinekliği tercih etmelisiniz.

Yatay Plise Sineklik  Buradan inceleyebilirsiniz

Dikey Plise Sineklik  Buradan inceleyebilirsiniz

Duble Plise Sineklik Buradan inceleyebilirsiniz

Kedi Sinekligi Buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac