Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Yatay Stor Sineklik

Yatay Stor Sineklik

Yatay Stor Sineklik Yaz günlerinin korkulu rüyası, uykuların bölünme sebebi sivri sinekler çözümü olan bir sorundur. Bu çözüm için sağlığa zararlı kimyasal ilaçlara ve ya pencerelerin sürekli olarak kapalı olduğu bir eve mahkum kalmaya gerek yoktur. Birçok ilaç firması sinekler için kesin çözümün bu olduğunu söylemektedir. Ancak bu ilaçlar hem geçici hem de sağlığa zararlı olabilmektedir. Özellikle ağaçların ve yeşil bitkilerin bol olduğu yerlerde sivrisinekler için ilaçlama çalışması yapılsa bile hareket halinde olan sinekler için kesin çözüme kavuşulamamaktadır. sineklik ile bu tür ilaçlara hiç gerek yoktur.

Ürün Görselleri

Sıcak günlerde daha fazla hissedilen pencere açma isteği ile sineklik şart olmaktadır. Evde bulunan evcil hayvanları bulunduğunuz kattan aşağıya düşme ihtimalini de ortadan kaldıran yatak stor sineklik evinizin dekorasyonuna uygun olarak hazırlanır. Aşağıdan yukarıya doğru bir mekanizma yardımı ile çalışan bir sistem kurulmaktadır. Pencerelerin dış kısmına kurulum yapılmaktadır. Birçok tür pencere ve kapı ölçülerine uygun olarak üretim sağlanmaktadır. Ev ve ya diğer yapılarda dar alanlarda uygun olan bir sistemdir. Montajı kolay bu ürünün bir çok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerimiz ile ölçü ve diğer tasarım konularına karar verdikten sonra sineklik hazır hale gelmektedir. Böylece evinizi konforlu ortamı bozulmadan pencerelerinizi rahatça açabilmenin ve sinekleri evinizden uzak tutmanın keyfini yaşamış olacaksınız.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Sinekliğin en önemli özelliğinden birisi ise, hava giriş-çıkışını sağlarken bu tarz tehlikelerin önüne geçmesidir. Uçan ve yürüyen böceklerin ev içerisine girmesini engelleyen sinekliğin fiyatının belirlenmesinde modelin ve renginde etkisi vardır. Şimdiye kadar birçok önlem alıp sineklerden ya da böceklerden kurtulamadıysanız, sineklik taktırmamışsınız demektir. Sineklik alırken bir ömür boyu kullanılabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alınan sineklikler, yapısından bulunan fiberglass özelliğinden dolayı güneşte yanmamakla birlikte çürüme gibi problemlerle karşılaşmanıza sebep olmaz. Birçok çeşidi ve modeli olan sineklikleri taktırmak için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Ürün Videolari

Aynı zamanda sineklerin modellerine göz atabilir, beğendiğiniz rengi belirterek bize dönüş sağlayabilirsiniz. Sinir bozucu ve oldukça rahatsız edici sineklerden kurtulmanın tek çözüm yolu sineklik taktırmaktır. Sineklik taktırmak için almış olduğunuz ölçülerin doğruluğundan emin olun. Sineklik fiyatları alabilmek için sineklik ölçülerine ihtiyaç duyacaksınız. Bundan dolayı sineklik ölçülerini doğru almanız önemli. Taktırmış olduğunuz sineklik sayesinde içinde bulunmuş olduğunuz rahatsız durumlardan kurtulacağınız gibi sinekler tarafından bulaştırılan hastalıklarında önlemini almış olursunuz. Sineklikler sayesinde özellikle geceleri huzursuz eden sinekleri artık önemsemeyeceksiniz. Sineklik her türlü kapı pencere modellerine montajlanabilen bir ürün olduğundan dolayı, montaj sırasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac